<<  Kurumsal  >>

 

D&L SPA HAMAM WELLNESS; 2000 yılından günümüze turizm sektöründe hizmet vermektedir. Güler yüzlü, kaliteli ve konusunda uzman ekibiyle müşteri memnuniyetini ilke edinmiştir. 

Tesisimiz ülkemizin yanında dünyanın dört bir köşesinden gelen turistleri  ağırlamakta ve ülke turizmine katkıda bulunmaktadır.

Tesisimizde; hamam, sauna, buhar odası, tuz odası, jakuzi, çeşitli tip masaj, yüz maskesi, kozmetik bakım hizmetleri verilmektedir.

Farklı içerikli proğramlarımızla talep ettiğiniz seçenekte hizmet almanızda mümkündür.

Eğer gürültüden ve stresten uzak bir gün geçirmek istiyorsanız, tesisimizi ziyaret etmenizi öneririz.

Siz değerli misafirlerimize hak ettiğiniz hizmet ve misafirperverliği göstermenin onurunu ve gururunu yaşıyoruz. Güzel bir tatil geçirmenizi ve memleketinize mutlu anılarla dönmenizi dileriz.

Vizyonumuz; Müşteri ve çalışanına artı değer sağlayan, kaliteli hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, toplumsal sorumluluğunun bilincinde, değerlerine sadık, güvenilirliği, kalite yönetimi,  uzman personeli ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen kurum.

Misyonumuz; Müşterilerimize faaliyet alanımızla ilgili hizmetleri kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak

Müşteri memnuniyeti ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile  faaliyetimize devam etmekteyiz.  Sizleri de müşterilerimizin arasında görmek arzusunda olduğumuzu belirtiyor, Saygılar sunuyoruz.